Valgymo menas. Kaip valgyti?
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Valgymo menas. Kaip valgyti?


Valgymo menas Tikriausiai Jums ne kartą kilo klausimas, kaip valgyti ar patiekti kai kuriuos patiekalus. Ir tai visiškai suprantama, nes dabar vis dažniau ant mūsų stalo atsiranda naujų, iki tol neskanautų valgių.

Viskas kada nors daroma pirmą kartą – paragau- jama austrių, sraigių ar omarų, todėl niekas neturi jaustis nepatogiai, ko nors nežinodamas. Jei vis dėlto nenorite eksperimentuoti, prašome susipa- žinti su patiekalais, kurie restorane ar svečiuose gali tapti keblios situacijos kaltininkais. Tolesni patarimai padės jums geriau orientuotis elgesio prie stalo reikalavimų jūroje. Skaitykite ir maloniai leiskite laiką prie vaišių stalo.

Ką ir kaip dera valgyti restorane?


 » Antis
 » Artišokai
 » Austrės
 » Avokadai
 » Bulvės
 » Bulvių traškučiai
 » Cikorijų salotos
 » Duona
 » Dvigeldžiai moliuskai
 » Dvigubas mėsainis
 » Ėrienos karbonadas
 » Fondiu
 » Ikrai
 » Jaučių uodegos
 » Jūrų liežuvis
 » Kiaušiniai
 » Kiviai
 » Kokosai
 » Kokt. pauošimai
 » Krabai
 » Krevetės
 » Kroketai
 » Kurapka
 » Kumpis
 » Langustai
 » Mangai
 » Melionai
 » Moliuskai
 » Omarai
 » Omletas
 » Padažai
 » Papaja
 » Papuošimai
 » Paštetas
 » Paukštiena
 » Pica
 » Pyragai
 » Pranc. batonas
 » Salotos
 » Spagečiai
 » Sraigės
 » Sriubos
 » Suflė
 » Sūriai
 » Šampanas
 » Šašlykas
 » Šparagai
 » Tūkstantlapis
 » Upėtakis
 » Varlių šlaunelės
 » Vyšnios
 » Višta
 » Žiediniai kopūstai

Svarbu suprasti meniu


Aukščiau sužinojote arba vis dar galite sužinoti kaip estetiškai ir patogiai dorojama daugybė tradicinių restoranų patiekalų bei pavienių ingredientų. Gaila, bet dar negalime Jūsų išleisti į aukščiausios klasės restoranus, nes dažno tokio restorano meniu terminologija yra ne mažiau egzotiška nei patys patiekalai ...»

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668