Valgymo menas. Kaip valgyti?
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kaip valgomos vyšnios?


Manau, kad prie bendro stalo vyšnios turi sutelkti draugiškam bendravimui - taip, kad vėliau nebūtų galima pareikšti, jog pašnekovui negalima paduoti nei vyšnios, nei rankos.

Jeigu vakarienei patiektas patiekalas su vyšniomis ir ki­tomis uogomis bei vaisiais, tuomet vyšnios paimamos už ko­telio, nuo kurio uoga atskiriama dantimis, kauliukas išspau­džiamas į duobutę tarp nykščio ir rodomojo piršto ir padedamas į lėkštę arba specialiai tam skirtą puodelį. Po to ranką reikia nuplauti specialiame inde. Jei norima daugiau patogumo, vyšnioms valgyti pasiūlomas specialus šaukštelis, į kurį ir išspaudžiamas kauliukas. Pakelti šaukštelį prie burnos, nestipriai išspausti kauliuką, padėti jį ant lėkštės krašto - nėra geresnio būdo valgyti vyšnias.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668