Valgymo menas. Kaip valgyti?
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!



Kaip valgomi pyragai?


Smaližiavimas - tikra aistra. Tai pasakytina ir apie pyragus - ne dėl to, kad juos sunku valgyti, o todėl, kad sunkiasvoriu tampa jų mėgėjas. Bet šito klausimo dabar mes nesvarstysime. Gali būti, kad kas nors, remdamasis klasikinės literatūros žiniomis, gins savo apkūnumą šekspyriškojo Julijaus Cezario žodžiais: „Tegu aplink mane būna tik storuliai!" arba teisins potraukį saldumynams samprotaudamas, kad turi pa­maitinti savo nervų sistemą. O mes, tuščiai nekalbėdami, tiesiog pereisime prie reikalo.

Specialia šakute pyragams valgomi visi sausi pyragai, taip pat kreminiai ir citrininiai vyniotiniai, pavyzdžiui, Frankfurter Kranz. Norintys pyragus mirkyti į kavą arba šokoladą gali tai ramiai daryti pirštais; naudotis šakute ne visai patogu. Jei vienos paprastos šakutės neužtenka, galima paimti šakutę pyragams. Pavyzdžiui, ji naudojama tais atvejais, kai vaisių gabalėliai, išdėlioti ant vaisinio torto viršaus, trukdo jj pjaustyti. Bet kuriuo atveju su visais sluoksniuotais pyragais visada galima susidoroti tik viena tam skirta šakute.

Sudėtingais atvejais, pavyzdžiui, jei smulkinant sluoksniuotos tešlos pyragus neužtenka lengvo šakutės spustelėjimo, su trapia arba per kieta tešla galima susidoroti peiliu, skirtu vaisiams arba desertui.

Plakta grietinėlė patiekiama atskirai, ją galima ne iš karto išdėti ant pyrago. Kai kada ji paduodama atskirame indelyje.

Laisvė ir pakantumas visa kam! Jei prie pyragų jums patinka kokakola, prašom, gerkite. Neuždrausta nei viskis, nei tekila. Jeigu jūs ruošiatės pasimėgauti alkoholiniais gėrimais kartu su arbata, kakava ar kava, galima rinktis klasikinius likerius, portveinus, konjakus, cheresą, maderą arba tokajų.
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668