Įvairūs receptų rinkiniai
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Rinkiniai. Atrinkti receptai iš visų kategorijų

Receptai pagal ingredientą

Video receptaiKuomet šaldytuvas apytuštis arba būtina suvartoti tam tikro produkto likutį, pravartu rinktis receptus pagal ingredientą. Įprastu būdu užtruktumėte ilgai, kol surastumėte norimą receptą. Šis atrinkimo būdas sutaupo daugybę laiko, nes randa receptus pagal juose naudojamus ingredientus. Nereikia vaikščioti po įvairias kategorijas ir naršyti tarp daugybės jose esančių receptų ..»

Naujausi receptai

Patys šviežiausi, vėliausiai svetainėje patalpinti receptai. Šis rinkinys naudingas lankytojams, kurie dažnai užsuka ir reguliariai bando mūsų receptus. Į naujų receptų rinkinį žvilgtelėti papraščiau, nei ilgai naršyti ir ieškoti naujai atsiradusių receptų kiekvienoje iš kategorijų ..»

Receptai su nuotraukomis

Video receptaiRinkinys susideda iš mūsų ir lankytojų bendromis pastangomis sukauptų receptų su iliustracijomis. Fotografijos neabejotinai padeda apsispręsti kokį patiekalą gaminti, o neretai netgi paskatina neplanuotus eksperimentus virtuvėje su egzotiškais patiekalais. Kaip bebūtų, gaminti visada lengviau, kuomet prieš akis matomas reikiamas arba galimas visa to rezultatas ..»

Populiariausi receptai

Populiariausi receptai yra didžiausio lankytojų susidomėjimo sulaukę receptai, rūšiuojami pagal peržiūrų skaičių. Senesniausiems receptams peržiūrų skaičių periodiškai, tačiau nežymiai koreguojame, kad laikui bėgant ir naujesni receptai turėtų galimybę pasivyti senuosius ..»

Jamie Oliver receptai

Jamie Oliver receptaiVargu ar yra daug žmonių niekados negirdėjusių apie Jamie Oliver‘į. Daugelio širdį pavergęs savo charizmatiška asmenybe, trykštančia energija, puikia iškalba bei humoro jausmu, jaunasis britų kulinaras visų pirma turėtų būti vertinamas už begalinę aistrą maisto gaminimui. Šia aistra jis stengiasi užkrėsti aplinkinius ir jam tai puikiai sekasi! Jamie Oliver’io vizitinė kortelė – paprastas šviežias maistas. Ir tai tikrai jį išskiria iš kitų kulinarų. Jamie svarbu sveiki bei nesudėtingi patiekalai, kuriuos galėtų pasigaminti kiekvienas savo namuose. Atsivertę šį skyrelį tuom galėsite įsitikinti ir Jūs! ..»

Receptai su video medžiaga

Video receptaiČia išrinkti receptai su video ir nuosekliomis gaminimo instrukcijomis. Tai vaizdinis kulinarijos vadovėlis, kuriame profesionalūs kulinarai ir mėgėjai ruošia Jums, dalinasi patirtimi, atskleidžia savo virtuvės paslaptis. Video receptai garantuoja teisingą receptų interpretaciją. Jums būtinai pavyks, jei darysite taip kaip pasakojama vaizdo įraše. Reikalingos anglų kalbos žinios ..»

Ieškomiausios frazės

Ieškomiausios frazės - tai įvairūs žodžių junginiai, kuriuos paieška besinaudojantys lankytojai į paieškos langelį suvedinėjo dažniausiai. Šie žodžiai atitinka vieną ar daugiau svetainėje esančių receptų. Šioje skiltyje paieškos frazės patogiai surūšiuotos pagal abėcėlę..»

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668