Valgymo menas. Kaip valgyti?
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kaip valgomas omletas?


Valgyti omletą peiliu ir šakute - neregėtas barbariškumas. Teisingai paruoštas omletas (nesvarbu, ar su aštriais prieskoniais, ar saldus omletas siurprizas) toks purus ir sultingas, kad jį valgyti reikia tik specialiu kauliniu arba vėžliniu šaukšteliu. Beje, prireikus šį specialų šaukštelį galima pakeisti įprastu šaukšteliu kiaušiniams. Sidabro įrankiai šiuo atveju netinka, nes sidabras keičia omleto skonį, be to, ir pats tamsėja.
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668