Sveika mityba, kalorijų lentelės
kulinariniai receptai

Apie sveiką maistą, sveikos mitybos pagrindus ir teisingą dietą bei maisto medžiagų energetinę vertę. Ar Jūsų mityba subalansuota?Sveika mityba. Straipsniai


Sveika mityba Sveika mityba galima būtų pavadinti tokią mitybą, kuomet suvalgomo maisto kiekis atitinka Jūsų aktyvumą, energijos poreikį. Taip pat reikia nepamiršti, kad maistas turi būti įvairus, turintis visų reikalingiausių mineralinių medžiagų ir vitaminų. Renkantis iš daugelio subalansuotos dietos variantų, pirmiausia derėtų žinoti pagrindinius sveikos mitybos požymius.

 » Konkursas "Sveikas vasaros kokteilis" 2009
 » Ekologiškas maistas ir jo reikšmė sveikatai
 » Monodieta (svorį mažinanti dieta)
 » Keturi mitybos mitai
 » Obuolių actas – ir sveikatai, ir grožiui
 » Kas ketvirtas pirmakursis nevalgo sriubos
 » Graikinių riešutų meniu
 » Aštuoni sveikos dietos požymiai
 » Per kalėdas valgyk sveikai

Kalorijų lentelės. Medžiagų energetinė vertė


Kalorijų lentelės Skaičiuojate kalorijas? O kiek kalorijų reikia kūnui, kad pasiektumėte norimą svorį ir jį palaikytumėte? Galimi tik apytiksliai skaičiavimai, todėl nesistenkite žūtbūt sumažinti jų kiekį valgydami nekaloringą maistą. Kalorijomis išreiškiama energija, kuri būtina sveikam organizmui ir gerai savijautai. Tikimės, kad šios lentelės suteiks reikiamos informacijos bei padės surasti kompromisą.

 » Kepinių kalorijos. Įvairių tešlų kaloringumas
 » Uogų ir vaisių kalorijos. Švieži ir džiovinti
 » Kalorijos daržovėse. Šviežios ir virtos
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668