Valgymo menas. Kaip valgyti?
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Ar valgomi papuošimai?


Iš esmės galima valgyti viską, kas įdėta į lėkštę. Nevalgomi dalykai paliekami. Abejotinais atvejais vertėtų kreiptis į padavėją. Juk klausti patarimo nėra nederama. Apsikvailina tik tas, kuris nieko neklausia.

Neliesti puošmenų rekomenduoju tik tuo atveju, kai apipavidalinant patiekalus daržovėmis ir vaisiais piktnaudžiaujama. Braškės puselė, suteikianti patiekalui gyvumo, pupelių, žirnelių, morkų kvadratėliai, elipsės ir skrituliukai - ir visa tik tam, kad įsitikintume, jog virėjas šiek tiek išmano geometriją. Šių kulinarinių nesąmonių neturėtų liesti nevienas save gerbiantis restorano svečias.
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668