Mono dieta (svorį mažinanti dieta)
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Monodieta


Monodieta - tai dieta, kurios pagrindas yra vienas produktas. Tiesa, kartais monodietomis vadina ir tokias dietas, kurių sudėtyje yra du ar trys produktai, bet kad tai yra neteisinga rodo jau ir pats pavadinimas.

Tačiau laikytis monodietos ir suvartoti reikiamą kiekį kalorijų bei naudingųjų medžiagų nėra taip paprasta. Smarkiai sumažinus suvartojamų kalorijų kiekį, pasiekiama kitokio rezultato nei tikėtąsi. Tokiu atveju mažėja jūsų raumenų masė ir bendras svoris, nes netenkama vandens. Kuo ilgiau laikomasi šios dietos, tuo lėčiau mažėja svoris, nes prastėja medžiagų apykaita. Taigi, mes siūlome produktų grupės dietą, kad organizmas kasdien gautų pakankamai kalorijų ir visų reikalingų vitaminų.

1. Uogų diena.
Valgykite tik uogas ar gerkite tik sultis (nuo 1 iki 1,5 l. per parą). Rekomenduojame valgyti 2-3 rūšių uogas.

2. Varškės diena.
Per dieną suvalgykite nuo 100 iki 250 g. varškės. Ją valgykite kartu su daržovėmis, paskaninkite saulėgąžų aliejumi.

3. Vaisių diena. Valgykite keletos rūšių vaisius. Pavyzdžiui visą dieną valgykite obuolius, apelsinus ir bananus. Pasirinkite ką norite.

4. Salotų diena. Valgykite įvairias salotas iš agurkų, pomidorų, svogūnų, ridikėlių, paprikų ir panašiai. Galima skaninti aliejumi (per dieną ne daugiau 1,5 kg daržovių).

5. Žuvies diena. Valgykite virtą arba troškintą žuvį su daržovėmis. Naudingiausia valgyti daug riebalinių rūgščių, vadinamų omega-3, turinčių žuvų.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668