Skanus.lt kulinarija. Kulinarinė svetainė
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Skanus.lt. Kulinarinė svetainė


Malonu, kad apsilankėte. Leiskite pasiūlyti gausybę neparuoštų vaišių arba tiesiog skanių minčių...

Norėtumėte kažką pasigaminti, tačiau reikia ieškoti receptų, o ir suradus jie dažnai pasirodo tokie sudėtingi, kad neturint įgūdžių nesinori nei bandyti, lengviau nueiti į parduotuvę, nei ką nors ruošti patiems? Šioje svetainėje dauguma patiekalų visai nesudėtingi ir greitai paruošiami, todėl labai tinka kai norisi trumpiau gaišti virtuvėje, pavaišinti netikėtai užsukusius svečius, ar iškylaujant. Su Skanus.lt gaminti lengva, platus svetainės meniu skirtas tiek patyrusioms šeimininkėms ir šeimininkams, norinčioms(-tiems) paįvairinti savo kasdieninius valgius, tiek pradedančiosioms(-tiesiems). Lengvi ir sudėtingi receptai, paprasti ir egzotiški patiekalai, gėrimai ir kokteiliai, šventiniai valgiai, kitų šalių kulinarinės “paslaptys”, o svarbiausia - naudingi patarimai bei pamokymai, kurie neabejotinai pasitarnaus Jums ir tikrai pagelbės gaminant.

Mūsų amžius – tai laikotarpis, kai nuolat skubame, visi esame daugiau ar mažiau užimti. Po įtemptos darbo dienos norisi tik atsipalaiduoti, galbūt pasižiūrėti įdomesnę televizijos laidą, perskaityti žurnalą, laikraštį ar knygą. Mūsų laisvalaikį po darbo atima parduotuvės, namų apyvokos darbai ir t.t. Tačiau sumaniai suorganizavus savo veiklą, galima sutaupyti labai daug brangaus laiko. Todėl puslapyje taip pat planuojama pateikti daugybę su žmogaus buitimi susijusių temų, kurios pravers norintiems tinkamai išnaudoti laiką, skirtą namų ruošos darbams. Labai svarbu laimėti kuo daugiau laisvų minučių poilsiui, kultūrai ir šeimai – tai didžiausia vertybė... Svetainė žada, tačiau jos vystymasis priklauso ir nuo Jūsų. Dalyvaukite, siųskite receptus, pagamintų patiekalų nuotraukas, siūlykite savo idėjas, padėkite jas įgyvendinti, praneškite apie klaidas ir netikslumus... Skanus.lt dar tik pradeda savo veiklą, todėl neskubėkite susidaryti įspūdžio. Kartu kurkime gausiausią virėjų mėgėjų bendruomenę.

Atminkite: „Skanu, kai receptai geri ir patiekalai ruošiami su meile, bet nemažiau svarbu – kokybiški ir švieži maisto produktai“. Idealu, jeigu maistas visada šviežiai pagamintas. Vėsdamas maistas praranda savo energines vertybes, bėgant laikui vitaminai žūva ir pradeda daugintis bakterijos. Tai ne tik nesiderina su sveika mityba, valgant tokį maistą jaučiama bloga nuotaika ir apsunksta skrandis. Vertinga gaminti tik vienam kartui, ypač norintiems sulieknėti, nes paruošę tik vieną porciją – tikrai nepersivalgysite. Nei gaminti nei valgyti negalima susinervinus ar supykus. Maistas, suvalgius tokioje būsenoje tampa nuodais ir sukelia ligas. Kinų Dao filosofija rekomenduoja kiekvienu laiko momentu būti čia ir dabar. Paprastais žodžiais tariant: kai valgau – tai valgau, kai dirbu – tai dirbu, kai kalbu – kalbu... Negalima valgant priiminėti sprendimus ar spręsti problemas...


Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668