Sausainiai su džiovintais vaisiais receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sausainiai su džiovintais vaisiais


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

200 g sviesto,
1 stiklinės cukraus,
2 kiaušinių,
50 g miltų,
400 g smulkių avižinių dribsnių,
100 g sezamo sėklų,
200 g džiovintų vyšnių.

P a p u o š t i:
2 šaukštų braškių skonio miltinio cukraus,
2 šaukštų miltinio cukraus,
2 šaukštų citrinų sulčių.

GAMINIMAS:

Kambario temperatūros sviestą sumaišykite su cukrumi, įmuškite kiaušinius, supilkite su miltais sumaišytus avižinius dribsnius, sezamo sėklas, suberkite džiovintas vyšnias ir gerai išmaišykite. Iš šios masės rankomis fomuokite nedidelius sausainius.

Kepkite 180-190 laipsnių orkaitėje 10-15 min. Iš braškių skonio miltinio cukraus ir šaukšto citrinų sulčių išsukite rožinį glajų, iš miltinio cukraus ir likusio šaukšto citrinų sulčių-baltą ir papuoškite sausainių viršų.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668