Sorų apkepas su obuoliais ir slyvomis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sorų apkepas su obuoliais ir slyvomis


INGREDIENTAI:

1 stiklinės sorų kruopų,
1,5 stiklinės vandens,
1,5 stiklinės pieno,
druskos,
1 šaukšto cukraus,
2 kiaušinių,
1 šaukšto grietinės,
sviesto.

Į d a r u i:
4 obuolių arba 2 stiklinių slyvų,
1 šaukšto sviesto,
2 šaukštų cukraus,
cinamono.


GAMINIMAS:

Išvirkite tirštą sorų kruopų košę, atvėsinkite ją ir įmaišykite ištrintus su cukrumi kiaušinius. Šviežius obuolius ar slyvas nulupkite. (Tam, kad slyvos luptųsi, reikia keletą sekundžių jas palaikyti verdančiame vandenyje). Išimkite obuolių sėklynus, o slyvų-kauliukus. Susmulkintus vaisius dėkite į puodą, įdėkite sviesto.

Įberkite cukraus, cinamono ir maišydami troškinkite, kol vaisiai truputį sukris. Į paruoštą apkepo indą įdėkite sluoksnį košės, sluoksnį troškintų vaisių ir t. t. Viršutinis sluoksnis turi būti sorų kruopų košės. Viršų patepkite kiaušiniu, išsuktu su grietine, palaistykitetirpytu sviestu ir kepkite orkaitėje. Patiekite su saldžiu padažu arba pasaldinta grietinėle.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668