Niekučio sriuba receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Niekučio sriuba


INGREDIENTAI:

2 litrų pieno,
1 stiklinės grietinėlės,
4 trynių,
2/3 stiklinės cukraus,
1 lazdelės vanilės,
0,5 stiklinės razinų.

Baltymų k u k u l i a m s:
4 baltymų,
2 šaukštų cukraus,
1 šaukšto kvietinių miltų.


GAMINIMAS:

Užvirinkite litrą pieno su vanile, supilkite grietinėlę. Trynius ištrinkite su cukrumi, užplikykitepienu su grietinėle, pakaitinkite iki 70 laipsnių, suberkite razinas, šiek tiek druskos ir atšaldykite.

Baltymų kukuliukai: baltymus išplakite iki kietų putų, po truputį pilkite miltinio cukraus, miltų ir atsargiai išmaišykite. Likusį pieną (1 l) užvirinkite ir šaukštu dėkite į jį baltymų masę. Puodą uždenkite ir pavirinkite. Po to kukuliukus su visu pienu supilkite į sriubą. Niekučio sriubą galima valgyti tiek šiltą, tiek šaltą.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668