Rūkyta žuvis su naminiu pomidorų padažu receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Rūkyta žuvis su naminiu pomidorų padažu


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

1 kg rūkytų žuvų,
aliejaus,
3 šaukštų pomidorų tyrės,
1 svogūno,
druskos,
cukraus.

GAMINIMAS:

Rūkytą žuvį supjaustykite nedideliais gabalėliais, sudėkite į salotinę ir užpilkite karštu pomidorų padažu. Padažas: smulkiai supjaustytus svogūnus pakepinkite aliejuje, įdėkite pomidorų tyrės, druskos, cukraus, įpilkite porą šaukštų karšto vandens ir truputį pavirkite.

Jeigu norite, kad rūkytos žuvies skonis būtų panašus į žuvies, konservuotos aliejuje, vietoj pomidorų padažo ją užpilkite karštu aliejumi ir uždengtame inde pusę valandos palaikykite nekarštoje orkaitėje.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668