Pupelių salotos su kumpiu arba silke receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Pupelių salotos su kumpiu arba silke


INGREDIENTAI:

1 stiklinė pupelių,
150-200 g rūkyto kumpio arba silkės,
2 kietai virtų kiaušinių,
1 stiklinės grietinės padažo su garstyčiomis.


GAMINIMAS:

Pupeles išmirkykite, išvirkite nesūdytame vandenyje, nupilkite skystį ir atvėsinkite. Sudėkite nedideliais gabalėliais supjaustyto rūkyto kumpio, užpilkite padažo (grietinės su garstyčiomis arba pomidorų), išmaišykite, sudėkite į salotinę.

Kietai virtus kiaušinius nulupkite, perpjaukite pusiau, išimkite trynius, o į jų vietą pridėkite labai smulkiai supjaustyto kumpio. Taip paruoštomis baltymų puselėmis papuoškite salotas. Ištrintus trynius galite sudėti į garstyčių padažą prieš užpildami ant salotų. Tokiu pat būdu pupeles galima paruošti ir su mirkytos silkės gabalėliais.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668