Balandėliai su grikių koše ir džiovintais grybais receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Balandėliai su grikių koše ir džiovintais grybais


Recepto įvertinimas:3 balai3 balai3 balai


INGREDIENTAI:

400 g grikių košės,
1 nedidelis kopūstas,
50 g džiovintų grybų,
3 šaukštai supjaustytų petražolių lapelių,
druskos,
pipirų.

P a d a ž u i:
2 mažos skardinės tirštos pomidorų pastos,
2 skiltelės česnako,
1 svogūnas,
truputis druskos,
pipirų,
1 laurų lapelis.

GAMINIMAS:

Grybus pamirkykite ir pavirkite, kol suminkštės. Kopūsto kotą išpjaukite, užpilkite verdančiu vandeniu, palaikykite, išskirstykite lapus. Išvirkite birią grikių košę, sumaišykite su smulkiai supjaustytais grybais, petražolėmis, paskaninkite druska ir pipirais. Paruoštos masės dėkite į kopūsto lapus.

Suvyniokite kaip balandėlius, dėkite į puodą, užpilkite vandeniu skiesta pomidorų pasta, pabarstykite kapotu česnaku, svogūnu, įdėkite laurų lapelį. Troškinkite apie 1 val. ant labai mažos ugnies. Balandėlius išimkite iš puodo, o padažą suplakite plaktuvu. Patiekite atskirai.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668