Daugiaryžis su grybais ir riešutais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Daugiaryžis su grybais ir riešutais


INGREDIENTAI:

500 g ryžių,
1/2 svogūno,
100 g sviesto,
100 g džiovintų grybų,
3 pomidorai,
1,5 l mėsos sultinio,
300 g lazdynų riešutų,
druskos.


GAMINIMAS:

Susmulkintą svogūną pakepinkite 80 g sviesto. Sudėkite išmirkytus ir smulkiai supjaustytus grybus, nuluptus ir supjaustytus pomidorus. Suberkite ryžius ir viską kaitinkite nuolat maišydami ir po truputį pildami sultinį.

Kaitinkite apie 20 min. Kai ryžiai bus minkšti, pasūdykite ir suberkite susmulkintus riešutus. Viską išmaišykite, įdėkite likusį sviestą ir patiekite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668