Mėsa įdarytos bulvės receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Mėsa įdarytos bulvės


INGREDIENTAI:

6-8 virtos bulvės,
300 g faršo,
2 riekutės batono,
2 svogūnai,
1 morka,
50 g sviesto,
2 šaukštai pomidorų pastos,
truputis mairųnų,
druskos.


GAMINIMAS:

Bulves išvirkite su lupenomis. Greitpuodyje jos išvirs per 12-15 min. Virtas bulves nulupkite, išgremžkite vidų ir pridėkite įdaro. Įdarui svogūnus smulkiai sukapokite, morką smulkiai sutarkuokite, batoną išmirkykite piene ir nuspauskite. Viską sudėkite į mėsą, užbarstykite mairūnų, druskos ir gerai išmaišykite.

Greitpuodyje ištirpinkite sviestą, viena eile sustatykite įdarytas bulves ir įpilkite 3 šaukštais karšto vandens praskiestą pomidorų pastą. Puodą sandariai uždarykite ir vožtuvui pradėjus šnypšti sumažinkite ugnį. Troškinkite 10-15 min. Tuomet išleiskite garus ir puodą saugiai atidarykite. Patiekite su šviežiomis daržovėmis.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668