Plovas greitpuodyje receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Plovas greitpuodyje


INGREDIENTAI:

500 g kiaulienos,
200 g aliejaus,
250 ml vandens,
3 svogūnai,
4 morkos,
0,5 arb. šaukšt. ciberžolių,
2 šaukšteliai prieskonių plovui arba mėgstamų prieskonių,
2 šaukšteliai druskos,
800 g ryžių.


GAMINIMAS:

Mėsą supjaustykite stambiais kubeliais, svogūnus supjaustykite pusžiedžiais,morką sutarkuokite šiaudeliais. Į greitpuodį įpilkite aliejaus, pakaitinkite atidarytame puode, sudėkite mėsą, svogūnus, morkas, prieskonius plovui. Apkepkite 2 min. Tada įpilkite 1 stiklinę (250 ml) vandens, sandariai uždarykite puodą ir kaitinkite.

Vožtuvui pradėjus šnypšti, sumažinkite ugnį ir troškinkite 15 min. Tada išleiskite garus ir puodą saugiai atidarykite. Įberkite druskos ir ciberžolių. Suberkite ryžius ir užpilkite vandens, kad jis maždaug 2-2,5 cm apsemtų ryžius. Gretpuodį vėl sandariai uždarykite, užkaitinkite, sumažinkite ugnį ir virkite dar 15-20 min.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668