Blynai su vištienos krūtinėle, grybais ir sūriu receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Blynai su vištienos krūtinėle, grybais ir sūriu


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

10-12 blynų, iškeptų su soda arba mielėmis (žiūrėt. recept.),
200 g virtos vištienos krūtinėlės,
300 šviežių arba šaldytų grybų,
200 g kieto fermentinio sūrio,
aliejaus,
druskos.

P a d a ž u i:
100 g marinuotų agurkų,
7 šaukštų majonezo,
1-2 skiltelių česnako.

GAMINIMAS:

Įdaras: grybus nuvalykite ir supjaustykite skiltelėmis. Kepkite keptuvėje su aliejumi tol, kol iš jų išgaruos skystis. Smulkiai supjaustykite vištienos krūtinėlę. Pasūdykite.

Padažas: smulkiai supjaustykite agurkus, žalumynus, išspauskite dvi skilteles česnako ir sumaišykite su majonezu. Įdarą dėkite į blyno vidurį, blyną sulankstykite lyg vokelį, uždėkite padažo.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668