Kriaušių ir svarainių kompotas receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kriaušių ir svarainių kompotas


INGREDIENTAI:

4 kg kriaušių,
1 kg svarainių,
1,2 l vandens,
800 g cukraus.


GAMINIMAS:

Išvalytus svarainius supjaustykite skiltelėmis. Išvirkite sirupą ir jį sudėkite svarainius. Iš nuluptų kriaušių specialiu įrankiu išgremžkite sėklalizdžius ir kriaušes tuoj pat panardinkite į karštą sirupą ir pavirkite 3 min.

Tada kriaušes ir svarainius sudėkite į stiklainius ir užpilkite karštu sirupu. Kaitinkite 1 l talpos stiklainius 90 laipsnių temperatūroje 30 min. Sandariai uždarykite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668