Saldžių obuolių ir šaltalankių kompotas receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Saldžių obuolių ir šaltalankių kompotas


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

1 kg saldžių obuolių,
0,5 kg šaltalankių,
1 l vandens,
600 g cukraus.

GAMINIMAS:

Smulkius obuolius konservuokite nepjaustytus, didesnius perpjaukite per pusę ir išimkite sėklalizdžius. Sudėkite į parūgštintą vandenį, kad nepatamsėtų. Obuolius sluoksniuodami su šaltalankiais sudėkite į iškaitintus stiklainius.

Užpilkite verdančiu sirupu. Laikykite 6-8 val. Tuomet, jei sirupas susigėrė į vaisius, įpilkite dar sirupo ir kaitinkite 85 laipsnių temperatūroje 1 l talpos stiklainius 15 min., 2l-25 min., 3l-30 min. Sandariai uždarykite.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668