Obuolių kompotas su svarainiais receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Obuolių kompotas su svarainiais


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

4 kg obuolių,
1 kg cukraus,
3 l vandens,
8 svarainiai.

GAMINIMAS:

Obuolius ir svarainius nuplaukite, perpjaukite per pusę, išpjaukite sėklalizdžius. Obuolių ir svarainių puseles sudėkite į stiklainius ir užpylę verdančiu vandeniu palaikykite 4-5 min.

Tada vandenį nupilkite į puodą, suberkite cukrų, užvirinkite, užpilkite ant obuolių ir sandariai uždarykite. Stiklainius apverskite, šiltai apdenkite ir palaukite, kol kompotas visiškai atvės.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668