Gervuogių kompotas su obuoliais receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Gervuogių kompotas su obuoliais


Recepto įvertinimas:3 balai3 balai3 balai


INGREDIENTAI:

0,5 kg gervuogių,
1 kg obuolių,
1 l vandens,
0,5 kg cukraus.

GAMINIMAS:

Skiltelėmis supjaustytus obuolius 3 min. plikykite verdančiame vandenyje. Obuolius staigiai atvėsinkite ir sudėkite į stiklainius kartu su gervuogėmis. Iš vandens, kuriame plikėte obuolius, ir cukraus išvirkite sirupą.

Juo užpilkite stiklainiuose sudėtus obuolius ir gervuoges. Kaitinkite 85 laipsnių temperatūroje 1 l talpos stiklainius 15 min., 2l-25 min., 3l-30 min. Sandariai uždarykite.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668