Sveikų obuolių ir kaukazinių slyvaičių kompotas receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sveikų obuolių ir kaukazinių slyvaičių kompotas


INGREDIENTAI:

4 kg vasarinių obuolių,
1,3 kg kaukazinių slyvaičių.

S i r u p u i:
2 l vandens,
4 stiklinės cukraus,
8 gvazdikėliai,
keli gabalėliai cinamonų žievės.


GAMINIMAS:

Obuolius gerai nuplaukite, išpjaukite žiedelius, apgremžkite kotelius ir 4 min. palaikykite verdančiame vandenyje. Tada sudėkite į stiklainius kartu su 1 min. plikytomis slyvaitėmis.

Iš vandens, kuriame plikėte vaisius, ir cukraus bei prieskonių išvirkite sirupą ir juo užpilkite obuolius ir slyvaites. Kai sirupas atvės, jį nupilkite, užvirinkite ir dar kartą užpilkite vaisius. Stiklainius sandariai uždarykite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668