Marinuoti įdaryti žali pomidorai receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Marinuoti įdaryti žali pomidorai


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Žalių pomidorų.

Į d a r u i:
česnakas,
2 aitriosios paprikos,
2 nedidelės krienų šaknys,
6 saldžiosios paprikos.

M a r i n a t u i:
4 l vandens,
100 g druskos,
1,5 stiklinės cukraus,
stiklinė acto.

GAMINIMAS:

Žalius pomidorus įpjaukite išilgai, išimkite sėklynus. Paruoškite įdarą: česnaką, aitriąsias ir saldžiąsias paprikas bei krienus sumalkite mėsmale. Į kiekvieną pomidorą dėkite 1,5 šaukštelio įdaro.

Įdarytus pomidorus sudėkite į stiklainius ir užpilkite atvėsintu paruoštu marinatu. Stiklainius pridenkite dangteliais ir kaitinkite 80 laipsnių temperatūroje apie 25 min. Sandariai uždarykite ir šiltai apklostę laukite, kol atvės.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668