Žalių pomidorų uogienė receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Žalių pomidorų uogienė


INGREDIENTAI:

1 kg žalių pomidorų,
1,2 kg cukraus,
stiklinė vandens,
4 g citrinų rūgšties.


GAMINIMAS:

Žalius mėsingus pomidorus supjaustykite, pašalinkite sėklynus ir, perliekite šaltu vandeniu. Tada užpilkite pomidorus verdančiu vandeniu ir virkite 5 min. Vandenį nupilkite, pomidorus užpilkite šaltu vandeniu ir vėl užvirinę virkite 5 min. Paskui pomidorus sudėkite į kiaurasamtį ir gerai nuvarvinkite.

Užpilkite iš vandens ir cukraus paruoštu sirupu (citrinų rūgštį suberkite baigdami virti). Uogienę reikia virti kelis kartus su 6 val. pertraukomis, kol ims tirštėti. Tada sudėkite į iškaitintus stiklainius ir uždarykite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668