Konservuotos gruziniškos salotos receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Konservuotos gruziniškos salotos


Recepto įvertinimas:3 balai3 balai3 balai


INGREDIENTAI:

5 kg žalių pomidorų,
druskos,
aliejaus,
300 g česnakų,
150-200 g aitriųjų paprikų,
300 g saldžiųjų paprikų,
0,5 l acto (9 proc.).

GAMINIMAS:

Pomidorus supjaustykite griežinėliais, pabarstykite druska ir pakepkite aliejuje. Į keptuvę pomidorų griežinėlius dėkite vienu sluoksniu. Česnakus, aitriąsias ir saldžiąsias paprikas sumalkite mėsmale.

Į iškaitintus stiklainius sluoksniais dėkite pakeptus pomidorus ir sumaltų česnakų bei paprikų mišinį. Kiekvieną sluoksnį aplaistykite actu (5 kg pomidorų turite sunaudoti apie 0,5 l acto). Stiklainius sandariai uždarykite.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668