Naminė brinza receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Naminė brinza


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

1 l saldaus pieno (3,2 proc. riebumo. Galima riebesbio, tuomet ir brinza bus riebesnė),
3 šaukštų grietinės (20 proc. riebumo),
2 šaukštų citrinų sulčių,
200 ml vandens,
1 šaukštelio druskos.

GAMINIMAS:

Pastatykite pieną ant stiprios ugnies, įmaišykite grietinę ir maišydami kaitinkite maždaug 7 min. Kai artės užvirimo momentas-matysis kylantys burbulai, įmaišykite citrinų sultis, dar maždaug 1 min. Pakaitinkite ir puodą nukaiskite. Gautą mišinį supilkite į rėtį, išklotą keliaguba marlės atraiža. Kai skystis nuvarvės ir marlėje liks sūrio masė, ją suvyniokite į tą pačią marlę ir dėkite tarp dviejų lentelių.

Viršuje uždėkite svorį (pvz., stiklainį, kupiną vandens). Po kelių valandų sūrį išvyniokite, supjaustykite gabaliukais ir užpilkite vandens ir druskos mišiniu. Dar po kelių valandų paragaukite, jei skanu, užtenka sūrumo-vartokite. Sūrio kubeliais galima ir nepjaustyti, dėti į sūrimą visą, tačiau tuomet reikės daugiau sūraus vandens. Iš karto nesuvalgytą sūrį laikykite sūrime, hermetiškai uždarytą.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668