Švelni varškelė receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Švelni varškelė


INGREDIENTAI:

4 l saldaus pieno,
2 stiklinių natūralaus jogurto.


GAMINIMAS:

Pieną užvirinkite ir paaušinkite, kad būtų vasarošiltis. Įmaišykite jogurtą, puodą uždenkite ir palikite per naktį. Ryte jau turėsite švelnaus rūgpienio. Jį supilkite į storadugnį indą ir pastatykite į orkaitę, įkaitintą iki 110 laipsnių. Kaitinkite 45 min. (galima ir ilgiau, net 70 min., tuomet varškytė bus sausesnė, rūgštesnė).

Po to orkaitę išjunkite, indą palikite orkaitėje, kol atauš. Gautą varškę su visu skysčiu perkoškite per ketirgubą marlės atraižą, laisvus galus suimkite, varškę su visa marle pakabinkite taip, kad visas skystis išbėgtų. Tuomet varškytę galite patiekti su uogomis, medumi arba aštresniais prieskoniais-kmynais, paprikomis, šviežiais ar džiovintais žalumynais.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668