Ožkų pieno sūris receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Ožkų pieno sūris


INGREDIENTAI:

1,5 l saldaus ožkų pieno,
1 l rūgusio ožkų pieno,
600 g grietinės (20 proc. riebumo),
6 kiaušinių,
250 g kefyro arba rugusio karvių pieno,
2 šaukštų druskos (arba pagal skonį),
džiovintų prieskonių-krapų,
bazilikų,
česnakų-mišinio.


GAMINIMAS:

Ožkų pieną ir rūgusį pieną sumaišykite, pasūdykite ir pastatykite kaisti ant nedidelės ugnies. Tuo tarpu sumaišykite grietinę, kiaušinius, kefyrą, prieskonius ir visa tai supilkite į ožkų pieno ir rūgpienio mišinį, kai šis vos pradės virti.

Užvirinkite ir maišydami virkite ant nedidelės ugnies 20 min. Nukaiskite ir sūrio masę su visu skysčiu supilkite į keturguba marlės atraiža išklotą rėtį. Uždenkite ir kurį laiką palaukite, kol nuvarvės skystis, o sūrio masė šiek tiek atauš.

Suimkite marlę už laisvųjų kraštų, padėkite su sūrio mase tarp 2 lentelių ir palikite 4-5 val. Galima ant viršutinės lentelės uždėti svorio, pvz., 5 litrų talpos indą, pilną vandens. Sūrio gautumėte maždaug 1200 g.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668