Rikotos ledai su cukruotais riešutais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Rikotos ledai su cukruotais riešutais


INGREDIENTAI:

(4 porcijos)
250 g rikotos sūrio,
400 ml riebios grietinėlės,
20 g miltinio cukraus,
3 kiaušinių,
100 g cukraus,
1 pakelio vanilinio cukraus.

Cukruotiems r i e š u t a m s:
50 g cukraus,
3 šaukštų vandens,
30 g kedrų riešutų branduolių.


GAMINIMAS:

Kiaušinių trynius sumaišykite su cukrumi ir vaniliniu cukrumi. Įstatykite į karšto vandens vonelę ir plakite 5-6 min., kol pasidarys tiršto kremo konsistencijos. Nukaiskite, indą dėkite į šaltą vandenį, atvėsinkite kremą maišydami 1-2 min.

Tada gerai išmaišykite su rikotos sūriu. Atskirai išplakite grietinėlę su miltiniu cukrumi iki purumo ir įmaišykite į masę. Perdėkite į šaldyti tinkamą indą ir dėkite į šaldiklį 4-6 val. Cukruoti riešutai: į nedidelį puodą pilkite vandens, berkite cukraus ir kaitinkite.

Kaitinkite tol, kol pradės karamelizuotis. Suberkite paskrudintus kedrų riešutus, išmaišykite ir nukaiskite. Dėkite ant kepimo popieriaus ir atvėsinkite. Ledus patiekite su cukruotais riešutais.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668