Silkių suktinukai su burokėliais ir gražgarstėmis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Silkių suktinukai su burokėliais ir gražgarstėmis


INGREDIENTAI:

3 virtų burokėlių,
svogūnų laiškų,
1 šaukšto balzaminio acto,
2 šaukštų alyvų aliejaus,
druskos,
pipirų,
4 silkių filė gabaliukų,
25 g gražgarsčių.


GAMINIMAS:

Iš silkių filė susukite suktinukus, juos supjaustykite. Virtus burokėlius nulupkite ir aštriu peiliu supjaustykite kuo plonesniais griežinėliais. Svogūnų laiškus supjaustykite plonais žiedeliais. Burokėlių griežinėlius išdėliokite lėkštėje.

Apibarstykite svogūnų laiškais. Actą išplakite su aliejumi, įberkite druskos ir pipirų. Šiuo mišiniu apšlakstykite burokėlius. Ant burokėlių išdėliokite suktinukus, gražgarsčių lapelius.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668