Kiaulienos muštiniai su padažu receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kiaulienos muštiniai su padažu


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

1/4 puodelio raudonojo vyno,
2 šaukštai pomidorų padažo,
2 šaukštai sojų padažo,
šaukštas cukraus,
4 kiaulienos muštiniai (maždaug 2,5 cm storio).

GAMINIMAS:

Dubenėlyje sumaišykite vyną, pomidorųb ir sojų padažus bei cukrų. Sudėkite muštinius, apverskite, kad visi pasidengtų marinatu. Indą uždenkite plėvele ir pastatykite į šaldytuvą 20 minučių ar ilgiau (iki 24 valandų). Paskui išimkite muštinius iš marinato (marinato neišpilkite). Palaikykite po minutę iš kiekvienos pusės ant pačios karščiausios grotelių dalies.

Vėliau perkelkite į ne tokią karštą vietą ir kepkite 3-5 minutes iš kiekvienos pusės. Marinatą tuo metu perpilkite į mažą puodelį ir pastatykite ant vidutinio kaitrumo ugnies. Leiskite užvirti, sumažinkite ugnį ir virkite dar 3 minutes, kol padažas ims tirštėti. Prieš patiekdami apliekite paruoštus muštinius padažu.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668