Dryžuotieji blyneliai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Dryžuotieji blyneliai


INGREDIENTAI:

(6 porcijos)
L i e t i n i a m s:
2 kiaušinių,
žiupsnelio druskos,
1 šaukšto cukraus,
1 šaukštelio vanilinio cukraus,
1/4 šaukštelio kepimo miltelių,
300 ml pieno,
200 ml vandens,
200-300 g miltų,
4 šaukštų aliejaus kepti.

Į d a r u i:
300-400 g minkšto sūrio (tinkamiausias-maskarponės),
5 bananų,
200 g šokolado.


GAMINIMAS:

Išplakite kiaušinius su žiupsneliu druskos, vis dar plakdami suberkite cukrų, vanilinį cukrų. Palaipsniui, nenustodami plakti, supilkite pieną ir vandenį, suberkite miltus ir išmaišykite. Tešla turi būti skystokos grietinės tirštumo.

Iškepkite visus lietinius. Prieš kiekvieną tešlos liejumą į įkaitintą keptuvę, jos dugną ištepkite riebalais. Iškepusius lietinius dėkite ant popierinių servetėlių, kad susigertų riebalų perteklius. Nuluptus bananus sutrinkite į tyrę.

Kiekvieną lietinį patepkite bananų tyre, po to sūriu, pašlakstykite karšto vandens vonelėje ištirpintu šokoladu ir suvyniokite. Blynelius apkepkite iš abiejų pusių, viršų patepkite sūrio likučiais, dryželiais pašlakstykite skystoką šokoladą.

Į lietinių tešlą galite įmaišyti 1-2 šaukštus kakavos miltelių, tuomet lietiniai bus šviesiai rudi, o jų ir įdaro skonis taip pat gerai derės kaip ir šviesiųjų lietinių.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668