Storuliai blyneliai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Storuliai blyneliai


INGREDIENTAI:

(8 porcijos)
750 ml pieno,
4 kiaušinių,
30 g sviesto,
150 g miltų,
2 šaukštų cukraus.

Pirmam į d a r u i:
5 šaukštų aguonų,
2 šaukštų cukraus,
4 šaukštų pieno,
10 g sviesto.

Antram į d a r u i:
200 g varškės,
2 šaukštų cukraus,
1 pakelio vanilinio cukraus.

Trečiam į d a r u i:
250 g vyšnių (jei jos šaldytos, tai atitirpinkite).


GAMINIMAS:

Tešla: atskirkite kiaušinių baltymus nuo trynių, trynius su cukrumi gerai ištrinkite (kad cukrus trinant nebegirgždėtų), supilkite ištirpintą sviestą, pieną, suberkite miltus ir viską gerai išmaišykite. Išplakite kiaušinių baltymus iki nestandžių putų, supilkite į tešlą ir dar kartą viską gerai išmaišykite.

Iš visos tešlos iškepkite lietinius. Pirmas įdaras: švarias sausas aguonas sumalkite (galima malti kavamale), sumaišykite su pienu, sviestu, cukrumi ir dėkite ant ugnies. Maišydami užvirinkite, nukaiskite ir ataušinkite. Antras įdaras: varškę ištrinkite su cukrumi, vaniliniu cukrumi. Trečias įdaras-uogas nuvarvinkite, nusausinkite. Suformuokite storulį blynelį:tam reikės 2,5 lietinio.

Dėkite du lietinius vieną ant kito, viršuje uždėkite pusę lietinio. Ant pusės lietinio eilute uždėkite uogų ir susukite tūtele. Po ja esančio lietinio vienoje pusėje dėkite varškės įdaro, kitoje-aguonų įdaro ir susukite link lietinio centro dvi tūteles. Gautas tris tūteles susukite į apačioje esantį lietinį. Tokiu principu įdarykite visus lietinius. Juos perpjaukite, pabarstykite miltiniu cukrumi ir patiekite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668