Saldūs arabiški blyneliai su obuoliais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Saldūs arabiški blyneliai su obuoliais


INGREDIENTAI:

T e š l a i:
Žr. receptą "Saldūs arabiški blyneliai su vaniliniu pudingu".

Į d a r u i:
didelio obuolio,
cukraus,
malto cinamono,
sviesto.


GAMINIMAS:

Tešlą paruoškite ir blynelius kepkite taip, kaip aprašyta pirmajame recepte. Įdaras: obuolius supjaustykite nedideliais gabalėliais ir apkepkite keptuvėje su sviestu, kol suminkštės. Atšaldykite. Įdėkite šiek tiek cukraus, apibarstykite cinamonu.

Ant neapkepusios blynelio pusės uždėkite įdaro, pakelkite blynelio kraštus taip, kad dugnas būtų trikampio formos ir sulipinkite kraštus. Paruoštus blynelius suvilgykite išlydytu sviestu ir pastatykite į 180 laipsnių orkaitę 5-6 minutėms.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668