Sluoksniuota mišrainė receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sluoksniuota mišrainė


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

(6 porcijos)
200 g marinuotų grybų,
1 vištienos krūtinėlės,
200 g fermentinio sūrio,
4 kiaušinių,
3 bulvių,
8 šaukštų majonezo,
2 šaukštų smulkintų žalumynų.

GAMINIMAS:

Atskirai išvirkite bulves su lupenomis, kiaušinius, krūtinėlę. Nuluptas bulves sutarkuokite, jų sluoksnį tolygiai paskleiskite plačiadugniame inde ir pašlakstykite majonezu. Susmulkintus grybus, paskleiskite ant bulvių ir pašlakstykite majonezu. Sutarkuokite kietai virtus kiaušinius, paskleiskite ant grybų ir pašlakstykite majonezu.

Susmulkinkite vištieną, tolygiai paskleiskite ant kiaušinių sluoksnio ir pašlakstykite majonezu. Sutarkuokite sūrį ir tolygiai paskleiskite ant vištienos sluoksnio. Mišrainę papuoškite žalumynais, porą valandų palaikykite šaldytuve ir patiekite.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668