Avokadų ir dviejų rūšių sūrio salotos receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Avokadų ir dviejų rūšių sūrio salotos


INGREDIENTAI:

(2 porcijos)
1 avokado,
80 g virtų išlukštentų krevečių,
6 mocarelos sūrio mažųjų kamuoliukų,
0,5 česnako skiltelės,
8 vynuogių be kauliukų,
80 g kietojo sūrio,
2 šaukštų majonezo,
2 šaukštų citrinų sulčių,
žiupsnelio druskos.


GAMINIMAS:

Perpjaukite išilgai avokadą, išimkite kauliuką, išskobkite minkštimą, žievės laivelio vidų ir minkštimą pašlakstykite citrinų sultimis. Supjaustykite avokado minkštimą, krevetes smulkiais gabalėliais, vynuoges-išilgai, sutarkuokite kietąjį sūrį, smulkiai sukapokite arba sutraiškykite spaudykle česnako skiltelės puselę, perpjaukite pusiau 4 mocarelos kamuolėlius (jei ėmėte mažuosius sūrio kamuolėlius).

Į paruoštus produktus sudėkite majonezą, viską permaišykite ir tuo mišiniu įdarykite avokado žievelės laivelius. Viršuje padėkite po mocarelos kamuoliuką. Vietoj vynuogių į avokadų ir dviejų rūšių sūrio salotas galite dėti smulkiuosius pomidorus (vyšninius).

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668