Šiltos vaisių salotos receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šiltos vaisių salotos


INGREDIENTAI:

4 persikai,
200 g mėlynių (tinka ir šviežios, ir šaldytos),
3 šaukštai grietinės,
šaukštas pieno,
šaukštelis vanilinio cukraus,
2 šaukštai rudojo cukraus.


GAMINIMAS:

Persikus perpjaukite pusiau, išimikite kauliukus, puseles supjaustykite riekelėmis. Mėlynes (šaldytas atšildyti) suberkite į karščiui atsparų indą. Sudėkite persikų riekeles ir kelis kartus krestelėti, kad viskas tolygiai pasiskirstytų.

Grietinę sumaišykite su pienu ir vaniliniu cukrumi. Mišinį sukrėskite ant vaisių, viską apibarstykite cukrumi. Įjunkite orkaitę, nustatykite kepimo su ventiliatoriumi režimą. Groteles dėkite maždaug 10 cm nuo orkaitės viršaus, ant jų statykite skardelę su salotomis ir kepkite 5 minutes.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668