Lietinių tešla su pienu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Lietinių tešla su pienu


INGREDIENTAI:

1 stiklinės pieno,
1 kiaušinio,
200 g miltų,
1/2 arbatinio šaukštelio druskos,
2 šaukštų cukraus,
2 šaukštų aliejaus,
1/2 stiklinės šilto vandens.


GAMINIMAS:

Ištrinkite kiaušinį su druska ir cukrumi, įpilkite pieno. Po truputį berkite miltus, sumaišykite tešlą, kad nebūtų jokių gumulėlių. Įpilkite aliejaus ir palikite kambario temperatūroje mažiausiai 30-40 min. o dar geriau-2 val.

Prieš kepdami lietinius, įpilkite šilto vandens. Tešloje yra aliejaus, todėl kepant jo nereikia pilti, užteks patepti keptuvę aliejumi tik prieš kepant pirmąjį lietinį.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668