Kumpio ir pievagrybių šašlykai receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kumpio ir pievagrybių šašlykai


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

P a t i e k a l u i:
500 g kumpio,
12 mažų svogūnėlių,
12 mažų pievagrybių,
1 nedidelės raudonosios paprikos ankšties,
2 šaukštų citrinų sulčių,
1 mažo baklažano.

P a d a ž u i:
1/2 stiklinės kečupo,
1/4 stiklinės aliejaus,
1/4 stiklinės citrinų sulčių,
2 skiltelių česnako,
1 šaukšto maltos saldžiosios paprikos,
1 šaukštelio baziliko,
1 šaukštelio raudonėlio,
1/2 šaukštelio maltų baltųjų pipirų.

GAMINIMAS:

Česnaką nulupkite ir išspauskite spaudykle, suberkite prieskonius. Dubenėlyje išmaišykite padažo sudedamąsias dalis. Nuplaukite ir nuvalykite daržoves. Svogūnėlius nulupkite, iš paprikos išpjaukite sėklalizdį, pašalinkite baklažano stiebelį, nupjaukite pievagrybių kotelius, o kepurėles pašlakstykite citrinų sultimis.

Papriką supjaustykite 2 cm kvadratėliais, o baklažaną-1 cm ilgio juostelėmis. Kumpį supjaustykite storais gabalais, paskui mažesniais kubeliais. Ant iešmų verkite pakaitomis: svogūnėlius, pievagrybius, kumpio, paprikos ir baklažano gabalėlius. Šašlykus aptepkite padažu ir dėkite ant kepsninės grotelių. Kepdami kartkartėmis patepkite padažu.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668