Sausainių tortas su grietine receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sausainių tortas su grietine


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

3 pakelių (maždaug 180 g) keturkampių sausainių,
500 g grietinės,
300 ml stiprios kavos,
100 g cukraus.

G l a i s t u i:
1 1/2 šaukšto sviesto,
1 1/2 šaukšto kakavos,
2 šaukštų grietinės,
2 1/2 šaukšto cukraus.

GAMINIMAS:

Paruoškite stiprią kavą, į ją įberkite apie 30 g cukraus. Sausainius pamirkykite kavoje ir suformuokite 4x4 pagrindą. Likusią dalį cukraus sumaišykite su grietine ir išplakite. Sausainių paviršių sutepkite grietine. Uždėkite kitą sluoksnį pamirkytų sausainių ir sutepkite likusia grietine.

Uždėkite paskutinį išmirkytų sausainių sluoksnį. Kol gaminsite glaistą, tortą laikykite šaldytuve. Išlydykite sviestą ir sumaišykite su likusiais glaisto produktais. Gautu mišiniu aptepkite tortą ir iki kitos dienos laikykite šaldytuve.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668