Bulvių košė su špinatais receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bulvių košė su špinatais


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

5-7 bulvių,
ryšelio šviežių špinatų,
100 ml pieno,
1 šaukšto sviesto,
pipirų,
druskos,
saujelės kedrų riešutų,
40 g išlydyto sviesto.

GAMINIMAS:

Bulves nuskuskite, supjaustykite nedideliais gabaliukais ir virkite pasūdytame vandenyje. Po 10-15 minučių į puodą su bulvėmis sudėkite špinatus ir virkite, kol bulvės suminkštės. Nusunkite, įdėkite sviestą, supilkite pieną.

Sutrinkite elektrine trintuve ir paskaninkite prieskoniais. Tiekdami apibarstykite košę kedrų riešutais ir užpilkite lydyto sviesto. Tokia bulvių košė tinka ir prie mėsos, ir prie žuvies patiekalų.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668