Marcipaniniai riestainiai receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Marcipaniniai riestainiai


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

500 g sluoksniuotos tešlos,
200 g marcipanų masės,
1 kiaušinio.

G l a z ū r a i:
70 g miltinio cukraus,
2-3 šaukštų citrinų sulčių,
2 lašelių migdolų esencijos.

GAMINIMAS:

Šaldytą tešlą atšildykite ir iškočiokite 0,5 cm storio lakštais. Marcipanų masę iškočiokite ant miltais pabarstyto paviršiaus taip pat plonai, kaip ir tešlą. Tešlos paviršių aptepkite baltymo plakiniu, tuomet viršuje dėkite marcipanų lakštą. Viršų vėl aptepkite baltymu ir apdenkite antruoju tešlos lakštu. Iškočiokite paruošto sluoksniuočio 0,3 cm storio lakštą ir supjaustykite juostelėmis.

Kiekvieną juostelę susukite virvele. Iš virveklių formuokite riestainius ir sudėkite į kepimo popieriumi išklotą skardą. Kiaušinio trynį praskieskite šlakeliu vandens ir aptepkite kiekvieną riestainį. Pašaukite į 200 laipsnių karštumo orkaitę ir kepkite 15-20 min. Iš miltinio cukraus, citrinų sulčių ir migdolų esencijos paruoškite glazūrą, ja aptepkite kiekvieną riestainį.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668