Kopūstų pyragas su kumpiu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kopūstų pyragas su kumpiu


INGREDIENTAI:

1,2 kg mėlynųjų lapinių kopūstų,
500 g baltųjų lapinių kopūstų,
320 g karštai rūkyto kumpio,
2 svogūnų.


GAMINIMAS:

Baltųjų, po to mėlynųjų kopūstų lapus apvirkite kaip balandėliams. Nusausinkite ir šiek tiek pagniaužykite, kad suminkštėtų. Svogūnus supjaustykite šiaudeliais ir pakepinkite. Tuomet į keptuvę sudėkite šiaudeliais supjaustytą kumpį ir taip pat šiaudeliais supjaustytus baltuosius kopūstus.

Pagardinkite prieskoniais. Kepimo formą ištepkite sviestu, išklokite mėlynųjų kopūstų lapais, sudėkite įdarą ir suvyniokite. Labai stipriai suspauskite ir padėkite šaltai 2-3 val. Prieš valgant galima pašildyti.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668