Naminis tiramisas receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Naminis tiramisas


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

250 g maskarponės sūrio,
4 kiaušinių (atidalyti trynius nuo baltymų),
30 pailgų biskvitinių sausainių (tinka "Damų piršteliai),
125 ml šaltos stiprios kavos,
75 g miltinio cikraus,
75 g juodojo šokolado,
2 šaukštų kakavos miltelių,
60 ml romo,
brendžio arba kavos likerio.

GAMINIMAS:

Išplakite sūrį, kad būtų visai minkštas. Kitame indelyje gerai ištrinkite trynius su cukrumi-mišinys turi pabalti. Po šaukštą įmaišykite trynių masę į sūrį. Iki standžių putų išplakite baltymus ir po šaukštą įmaišykite į sūrio ir trynių mišinį. Sumaišykite kavą ir romą, gautu mišiniu sudrėkinkite pusę sausainių.

Jais padenkite formos dugną. Viršuje tolygiai paskleiskite pusę paruoštos sūrio masės. Kavos ir romo mišiniu sudrėkinkite likusius sausainius ir jais padenkite sūrio masę. Ant sausainių tolygiai paskleiskite likusią sūrio masę. Šaldykite gaminį maždaug 3 val. arba dar ilgiau. Prieš patiekiant pabarstykite tarkuotu šokoladu ir kakavos milteliais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668