Vyšnių pyragas receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vyšnių pyragas


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

500 g vyšnių (gali būti šaldytos),
200 g kvietinių miltų,
5 kiaušinių,
1 šaukšto sviesto,
250 ml pieno (šilto),
žiupsnelio druskos,
5 šaukštų cukraus (4 šaukštų į tešlą, 1 šaukšto pabarstymui).

GAMINIMAS:

Orkaitę įkaitinkite iki 180 laipsnių. Į sviestu išteptą formą sudėkite vyšnias (jei ėmėte šaldytas, prieš tai atitirpinkite). Sumaišykite sijotus miltus, kiaušinius, 4 šaukštus cukraus, žiupsnelį druskos ir šiek tiek pieno.

Nenustodami maišyti, porcijomis supilkite likusį pieną-gausite tirštoką tešlą, panašią į blynų. Ja užpilkite vyšnias ir pašaukite į orkaitę. Kepkite maždaug 40 min. Kai į pyragą įsmeigtą medinį smaigelį ištrauksite sausą, neaplipusį tešla-pyragas iškepęs.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668