Vyšnių gira receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vyšnių gira


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

1 kg šviežių arba šaldytų vyšnių,
2 l vandens,
150 g cukraus,
50 g razinų,
4 g šviežių mielių.

GAMINIMAS:

Vyšnias užpilkite vandeniu, užvirinkite ir dar 5 min. pavirkite. Gautą karštą skystį perfiltruokite, supilkite perfiltruotas išspaustų uogų sultis. Įmaišykite cukrų ir ataušinkite iki 25 laipsnių. Sudėkite razinas, tačiau jei skystis per 2 dienas nepradės rūgti, įmaišykite mieles.

Kai pasirodys rūgimo požymiai, skystį perfiltruokite per tankų filtrą, supilkite į butelius ir įberkite į juos po kelias razinas. Butelius gerai uždarykite ir palaikykite šaltoje vietoje. Po 4-5 dienų gėrimą galima vartoti.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668