Balandėliai su pomidorų padažu receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Balandėliai su pomidorų padažu


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

1 savojinio kopūsto gūžės,
500 g lašišų filė,
1 svogūno,
4 nubrauktų šaukštų ryžių,
1 šaukštelio Toskanos žolelių mišinio,
po žiupsnelį druskos,
šviežiai grūstų baltųjų pipirų.

P a d a ž u i:
1 saliero gumbelio,
1 morkos,
1 česnako skiltelės,
400 ml pomidorų tyrės arba 400 ml pomidorų, konservuotų savo sultyse,
50 ml karšto vandens,
po žiupsnelį druskos,
cukraus,
maltų pipirų,
1 lauro lapelio.

GAMINIMAS:

Kopūsto gūžę išskirstykite lapais, juos sudėkite 4 min. į karštą vandenį, kad suminkštėtų. Nuplautus ryžius užpilkite karštu vandeniu ir palaikykite 10 min., kad pabrinktų. Susmulkinkite žuvis ir svogūnus, į gautą mišinį sudėkite nusausintus ryžius, prieskonius ir viską gerai permaišykite.

Ant kiekvieno kopūsto lapo dėkite po porciją žuvų įdaro ir suformuokite balandėlius. Juos ištroškinkite nedideliame kiekyje vandens arba, geriausias būdas,-garuose. Padažas: supjaustykite plonomis juostelėmis salierą, smulkiai sutarkuokite morką, pertrinkite pomidorus (jei ėmėte ne tyrę). Keptuvėje įkaitinkite šlakelį aliejaus, suberkite salierus, morkas.

Po 5 min. supilkite pomidorų tyrę ir vandenį. Uždenkite ir 15 min. troškinkite. Įberkite pagal skonį prieskonių, įmaišykite spaudykle sutrėkštus česnakus, įmeskite lauro lapelį, 7 min. pakaitinkite ir nukaiskite. Ištroškintus balandėlius užpilkite paruoštu padažu ir patiekite.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668