Karštos salotos su krabų lazdelėmis receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Karštos salotos su krabų lazdelėmis


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

200 g krabų lazdelių,
2 svogūnų,
100 g saliero gumbo,
1 poro,
1 šaukšto miltų,
2 šaukštų sviesto,
100 ml sauso baltojo vyno,
žiupsnelio kario,
100 g grietinės,
druskos,
pipirų,
smulkintų krapų.

GAMINIMAS:

Svogūnus susmulkinkite ir apkepkite su šaukštu sviesto. Salierą supjaustykite šiaudeliais, sudėkite į svogūnus, dar šiek tiek pakepkite. Keptuvėje su sviestu pakepinkite miltus, supilkite vyną, nuolat maišant kaitinkite 5 minutes.

Grietinę išmaišykite su kariu, sukrėskite į miltų ir vyno padažą, įberkite druskos, pipirų. Krabų lazdeles supjaustykite gabaliukais, sudėkite į padažą ir kelias minutes pakaitinkite. Karštas salotas patiekite su baltos duonos skrebučiais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668